3.02.2011

Farm Fresh Deals For The Week Of 3/02 - 3/08!

Here are the Farm Fresh Deals for the week of 3/02 - 3/08.

 
Dannon Activia Parfaits $1
- $1/3 SS 2/27 = .66 each or .33 each on wed

Dannon Danimals $2.29
- $1/1 SS 2/27 = .29 each

Febreze Air Effects $2.49
- $1/1 PG 2/27 = $1.49 each or .49 each on wed

Febreze Set & Refresh $2.49
- $1/1 PG 2/27 = $1.49 each or .49 each on wed

Frigo Cheese Heads String Cheese $3.79
- $1/1 SS 1/30 = $2.79 each or $1.79 each on wed

Glaceau Vitamin Water $1
- .50/1 Coke booklet = FREE!
- .75/1 tearpad = FREE!

Hillshire Farms Smoked Sausage $3.50
- $1/1 tearpad = $2.50 each or $1.50 each on wed

International Delight Coffee Creamer $1.66
- .55/1 IP here = .56 each

Kellogg's Cinnabon Bars $1.88
- $1/2 tearpad = $1.38 each or .88 each on wed

Kellogg's Frosted Flakes Cereal $1.88
- $1/3 IP here = $1.55 each or $1.21 each on wed


Kellogg's Fruit Loops $1.88
- $1/2 blinkie = $1.38 each or .88 each on wed
- $1/3 IP here = $1.55 each or $1.21 each on wed

Kellogg's Pop-Tarts 8ct $1.88
- $1/2 RP RP 2/06 = $1.38 each or .88 each on wed

Kellogg's Rice Krispies Cereal $1.88
- $1/3 IP here = $1.55 each or $1.21 each on wed

Mrs. T's Pierogies $2.79
- $1/1 RP 1/30 = $1.79 each or .79 each on wed

Newman's Own Pasta Sauce $2.29
- .50/1 RP 1/23 or IP here = $1.29 each

Old El Paso Hard Taco Shells $1.25
- .60/2 IP here = .65 each

Old Orchard Healthy Balance Juice $1.79
- $1/2 IP here = $1.29 each or .79 each on wed

Pantene Shampoo or Conditioner $3
- $1/1 PG 2/27 = $2 each or $1 each on wed

Pillsbury Cake Mix $1
- $1/2 tearpad = .50 each or FREE on wed

Quaker Instant Oatmeal $2.99
- $1/1 RP 1/02 or Feb All You = $1.99 each or .99 each on wed

Quaker Oatmeal Squares Cereal $2.99
- $1/1 RP 1/30 = $1.99 each or .99 each on wed

Snapple Tea 6pk $5
- $1/1 SS 1/30 = $4 each or $3 each on wed

State Fair Corn Dogs $3
- $1/1 IP here = $2 each or $1 each on wed

Sunshine Cheez-It Crackers $1.99
- $1/2 RP 1/30 or tearpad = $1.49 each or .99 each on wed

Yoplait Greek Yogurt $1
- .60/2 GM 2/13 = .40 each

Yoplait Yogurt Cups 10/$5
- $1/10 GM 2/13 = .40 each or .30 each on wed

No comments: